Ознака: град Тител

Сцена

Бабата и дедото не го оставаат зетот да си ужива: Вељко Ражнатовиќ се фати за лопата

Младиот боксер Вељко Ражнатовиќ сподели фотографија на Инсатграм како ги поминува деновите во изолација поради пандемијата. Вељко се почесто објавува фотографии за своите следбеници и обожаватели додека е во изолација […]