Ознака: грандѕвезди

Сцена

Кандидат направи хаос на сцена на Ѕвездите на Гранд, па му порачале дека ваков кандидат…

После првата песна „Мила“ Андрија Шимиќ (26) од Белград не се покажа баш најдобро, но затоа после втората песна „Зар Ти“ докажа дека ѕвездата е родена. Тој со својот настап […]