Ознака: гранд продукција

Сцена

ФОТО: Саша Поповиќ фатен во страсна поза со познатата српска пејачка!

Милица Павловиќ и Саша Поповиќ изненадија со својата постапка, која баш никој не ја очекуваше.Имено, пејачката гостуваше во емисија која ја води директорот на Гранд, а нивната реакција за време […]

Сцена

Ана Бекута ЗБЕСНА од коментарот на Саша Поповиќ: „Воведувам нови правила. Од денес пејачките…“

Директорот на Гранд им порача пејачките да доаѓаат исклучиво во танги и високи потпетици.Тоа го кажа и за постарите од 60 години, бидејќи младите пејачки и онака доаѓаат полуголи на […]

Сцена

Ги налути Рада и Гранд: Погледнете што направи Харис Берковиќ!

Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ постојано имаат турбуленции во врската, а овој пат настанал проблем кога пејачката дознала дека Харис ѝ работи зад грб. Имено, тој одел на состаноци и […]