Ознака: Гранд Ѕвезди

Сцена

Мажите останаа со подотворени усти: Сања во мини провокативно здолниште

Последната емисија на „Ѕвездите на Гранд“ беше многу возбудлива, но  најмногу се зборуваше за водителката  Сања Кужет.Пред девет  месеци убавата водителка се породи, а неколку пати   до сега отворено зборуваше […]

Сцена

Го сруши интернетот: Сања облече проѕирен фустан без градник!

Иако неодамна се породи, водителката на Ѕвездите на Гранд, Сања Кужет ја доведе линијата до совршенство, па веќе носи фустани  од кои на посилниот пол им застанува здивот.Во последната снимена […]

Сцена

Ова е составот на жирито на новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“

Наскоро почнува новата сезона на „Ѕвезде Гранда“, па атмосферата полека се загрева и една по друга испливуваат најважните информации.Веќе е познато дека во жирито ќе се најде Марија Шерифовиќ, а […]

Сцена

Жирито на Гранд збесна, до сега не се случило вакво нешто

Жирито на Гранд збесна, до сега не се случило вакво  нешто„Ѕвездите на Гранд” секогаш се полни со навреди и непредвиливи ситуации, но оваа ги премина сите граници. Имено, Аца Лукас удри […]

Сцена

Се породи Сања Кужет: Убавата водителка роди син, еве кое име му го даде!

Спрската водителка Сања Кужет дои наследник!Домаќинката на популарното шоу „Ѕвездите на Гранд“ се породи минатата недела, но тоа го криела од јавноста. Сања го крстила својот син Страхиња! Породувањето минало […]

Сцена

Гоца ги смири старите пријатели: Шабан Шаулиќ се враќа во „Ѕвездите на Гранд“?!

„Шабан се покаја што го напушти местото на претседател на жирито на „Ѕвездите на Гранд“. Сака што побрзо да се врати. Долго време размислуваше како да го стори тоа бидејќи […]