Ознака: грант дејвис

Црна хроника

Силувал девојчиња секој четврток, им забранил градници и ги терал да…

Поранешниот наставник по танц и педофил, Грант Дејвис, вчера е осуден на минимум 18 години затвор поради сексуално вознемирување и правење порнографски содржини на поранешни ученички.Овој 41-годишник бил директор на […]