Ознака: графити

Вести

Осамнаа графити, граѓаните прашуваат: Зоки кај се парите од ташната на Боки?

Осамнаа графити во центарот на Скопје.Граѓаните го прашуваат премиерот Зоран Заев каде се парите од ташната на Бојан Јовановски познат како Боки 13, кои како рекет ги зема од Орце […]