Ознака: граѓански собир

Вести

Ѓорчев: Победата е на народот, на Македонија и никој не смее да ја одземе!

Владимир Ѓорчев, носителот на листа во ИЕ 6 за каде пристигнаа приговори од СДСМ порача синоќа пред ДИК дека изборите биле кристално чисти.– Тука сме нека слушнат колку не има. […]