Ознака: ГРДЕЛИЧКА КЛИСУРА

Вести

ФОТО: Автомобил со скопски таблички се заби во камион во Србија, две лица повредени

Тешка сообраќајка кај Грделичка клисура во Србија, во која учествувале автомобил со скопски регистарски таблички и камион. Две лица се повредениПред околу еден час дошло до судар на автомобил марка […]