Ознака: гребнатина

Црна хроника

Почина мајка на две деца: Ја изгребала раката додека работела во градина, а потоа следел хорор!

Мајка на две деца починала од сепса 5 дена откако си ја изгребала раката додека работела во градината.Лусинда Смит, започнала да чувствува болка во рамото неколку дена откако си ја […]