Ознака: грмушки

Живот

СВРШЕНИКОТ ЈА ЗАКОПАЛ ЖИВА: „Не можев да дишам и бев парализирана“

Несудената невеста која нејзиниот свршеник бодибилдер ја закопал жива, опишува како успеала да излезе од гробот. Стејси Гвилијам (34) била нападната од Кит Хјуз (39) со кого се скарале за […]