Ознака: грозоморно убиство

Балкан

Грозоморно убиство во Панчево: Маж ја закла сопругата среде улица (ВИДЕО)

Петар М. (64) од Панчево ја убил својата поранешна сопруга Десанка М.(60) во центарот на градот пред очите на десетици минувачи. Десанка им подлегнала на повредите во болница во Панчево, […]