Ознака: Груби

Вести

Артан Груби за СДСМ: Криминалци пуштаа бомби за функционерите на ДУИ

Артан Груби од ДУИ синоќа гостуваше на 24 Анализа, во проопозицискта телевизија 24 вести, говорејќи за политичката криза и барањата на албанците. Според Груби, бомбите за ДУИ ги пуштаа криминалци […]