Ознака: групно силување

Вести

Хорор во Италија: Групно силување на девојка на плажа

Туристка од Полска е брутално силувана од група момчиња, а нејзиниот сопруг е претепан на популарната плажа во градот Римини.Четворица мажи повеќекратно ја силувале полската туристка ранот утрото на забатален […]

Живот

Пред три години била жртва на силување: Повторно била силувана и тоа од ИСТИТЕ ЛУЃЕ!

Студентка од Индија, пред три години била жртва на групно силување. Пред една недела, повторно ѝ се повторила трагедијата.Анонимната девојка повторно завршила во болница, откако по втор пат група мажи […]