Ознака: грчец

Црна хроника

Браќа од Грчец објавувале порнографски содржини на Фејсбук од малолетно девојче

Деветнаесетгодишниот С.М. и неговиот 15-годишен брат двајцата од с. Грчец, заработија кривични пријави бидејќи во период јули-август годинава, користејќи ја социјалната мрежа Фејсбук, во повеќе наврати по електронски пат примиле […]