Ознака: грчки бизнисмен

Балкан

Грабнат грчки бизнисмен

Грчки бизнисмен рано изутринава бил киднапиран пред неговиот дом во Пиреја, јави дописничката на МИА од Атина. Како што информираа грчките медиуми, бизнисменот го киднапирале четири непознати лица, кои го […]