Ознака: ГТЦ

Македонија

Шилегов ќе бара притвор за уништувачот на зелениот покрив на ГТЦ

По објавените снимки од страна на градоначалникот Шилегов на неговиот Фејсбук профил од демолирањето на зелениот покрив на ГТЦ Шилегов ќе достави пријава до МВР и ќе се бара притвор […]

Љубов и секс

Секс среде бел ден на кровот на ГТЦ

Од како вчера, град Скопе,презентираше неколку фотографии за идејното решение за кровот на ГТЦ,повторно се актуелизираше една ретро фотка од покривот на најстариот трговски центар во Скопје.Иделно место за релаксација […]