Ознака: губитник

Вести

Заев двоен губитник на изборите и единствен кандидат за претседател

Зоран Заев е единствениот кандидат за претседател на партијата што ќе се избира на задутрешниот, 22. редовен конгрес, кој ќе се одржи во хотелот „Александар Палас“, јавуваат сдсмовските медиуми повикувајќи […]

Вести

СДСМ е губитник, колку треба да немаш интегритет за секој ден да зборуваш дека си победник?

Јас на граѓаните во многу наврати им предочив дека доколку нема јасна победа со 63 пратеници тоа ќе биде можност кризата да биде продолжена, тоа го сакаат некои сили, рече […]

Сцена

Северина наздрави за сите поранешни лузери во нејзиниот живот

Мега ѕвездата Северина неодамна гостуваше во емисија во Хрватска, која се снимаше во фабриката „Катран“. Таму, сопстевникот на фабриката, Марко Петрековиќ, донесе домашна ракија со цел да ја опушти Северина […]