Ознака: губиток

Свет

Светскиот туризам изгуби 320 милијарди американски долари како резултат на коронавирусот

Светскиот туризам изгуби 320 милијарди долари во првите пет месеци од 2020 година, како резултат на пандемијата на коронавирусот, во однос на истиот период минатата година, објави Светскта организација за […]

Занимливости

Овие знаци покажуваат дека некој ве проколнал

Сте биле енергични, а потоа одеднаш сте потонале? Еве поради што. Лошите работи секогаш ве избират вас од цело окружување, губите пари, работи, преживување на раскинување и ништо не ви […]