Ознака: гугл мапс

Вести

Груевски: Заев заборави на Гугл мапс кога се градеа Цареви кули

Зоран Заев се збогати откако стана градоначалник и стана милионер, со лаги, интриги и делење на тендери на фамилијата, рече лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на ИЕ 4, Никола Груевски […]