Ознака: гума

Сцена

Сакаше да ја напумпа гумата, па не можеше да избегне да не го покаже задникот- Рада Манојловиќ нема среќа со папараците

Пејачката Рада Манојловиќ нема среќа во кратките комбинации, а папараците се почесто ја фотографира нејзината долна облека. Некои би рекле дека за разлика од некои таа барем ја носи долната […]

Занимливости

Мислевте дека знаете за што служи синиот дел од гумата, но цело време сте во заблуда!

Сигурно и  вие сте мислеле дека синиот дел служи  за пенкало, но  во  заблуда сте!Сигурно барем еднаш во животот  сте имале ваква гума живеејќи во убедување дека синиот крај представува […]

Видео

Закопал СТАРА ГУМА во дворот: Кога ќе видите ЗОШТО, веднаш ќе го направите истото!

Ова е уште една во низата креативни видео со кој ќе си го разубавите животниот простор.Ова е уште една во низата креативни видео со кој ќе си го разубавите животниот […]