Ознака: гучифер

Вести

Најчуениот хакер на светот откри: Немате поим која е Хилари Клинтон. Таа е првосвештеничка на владетелите на светот!

Хилари Клинтон е „првосвештеничка на Илуминатите“ според зборовите на Гучифер, романски хакер кој служи затворска казна за откривање на приватниот сервер на поранешната државна секретарка.Гучифер, кој извршил упад во личните […]