Ознака: гуша

Вести

Данев: Раководството на СДСМ е фатено во криминал до гуша, затоа се согласуваат за промена на знаме, химна и грб

Предвремените парламентарни избори кои би се одржале заедно со локалните се најдоброто решение за излез од актуелната состојба. Државата нема да има преголеми дополнителни трошоци, а граѓаните ќе добијат можност […]