Ознака: гуштер

Занимливости

Гуштер од два метри влезе во продавница во Тајланд: Врескање и паника, а потоа животното почна да се качува по рафтовите

Рептил сличен на гуштер влегол во продавница во Тајланд, најверојатно во потрага по храна и предизвикал вистинска возбуда. Застрашувачки гуштер долг скоро два метра влета во супермаркет во главниот град […]

Сцена

Сите го забележаа необичното домашно милениче: Анџелина Џоли за прв пат ја отвори вратата на својот дом

Мега популарната холивудска актерка Анџелина Џоли (44), додека се подготвуваше заедно со своите деца за лондонската премиера на продолжението на филмот „Господарица на злото“, на социјалните мрежи објави и кратко […]