Ознака: давид махана

Видео

Оперираше пациентка и му ја пуштија омилената песна. Она што следуваше ја згрози јавноста!

Колумбискиот естетски хирург Давид Махана, го навлече гневот на јавноста во неговата земја откако на социјалните мрежи се појави видео на кое тој танцува за време на операција, притоа држејќи […]