Ознака: Даница

Сцена

Се ожени Столе Стоилов- без свадба, но со бебе на пат

Капитенот на ракометарниот клуб Вардар, Столе Стоилов се ожени. Неговата избраничка Даница и Стоилов очекуваат принова. Судбоносното „ДА“ младиот брачен пар го заокружи со граѓански брак. Столе и Деница со […]

Балкан

Заради оваа хостеса се случило убиството на Закинтос

Расправијата што му претходела на убиството на 22-годишниот Американец на Закинтос, Бакари Хендерсон, избила заради младата хостеса Даница, која работела во клубот каде што вечера биле осомничените и жртвата.Според пишувањата […]