Ознака: да го носи

Балкан

На ароганцијата и нема крај, цела Црна Гора е посрамотена кога видела на што потрошил претседателот 30.000 евра!

Црногорскиот претседател Мило Ѓукановиќ во 2017 година платил дури неверојатни 30.000 евра за еден вид од цветот орхидеја во Сингапур да го носи неговото име, откриваат црногорските медиуми. Иако одамна […]