Ознака: двајт хауард

Кошарка

Брајант исфрустриран – Лејкерси повторно загубија

Екипата на Мајк Д'Антони повторно ги разочара своите навивачи, откако загуби по втор пат во последните 3 домашни натпревари. Овој пат Лејкерси го контролираа мечот во првите три четвртини, а потоа […]

Кошарка

Видео: Двајт Хауард победен од маскота во слободни фрлања

Иако направија дрим-тим, сепак тие сеуште не личат на себе, едноставно кога не оди не оди, па така популарниот „Супермен“ беше победен од маскотата на хокеарскиот тим на ЛА Кингс, […]