Ознака: двојка

Сцена

ФОТО: Убавата Хазал од Парампарче „заљубена до уши“ во приватниот живот: Еве како изгледа нејзиното момче!

Алина Боз, девојката која ја запознавме како Хазал во хит серијата „Парампарче“ исто како и својата колешка од серијата, Џансу, стои од

Живот

Секое утро на огледалото го дочекува љубовна порака која е вистинско мало уметничко дело

Секој  ја покажува љубовта на  некој  свој начин. Понекогаш тоа се романтични  вечери, прошетки, цвеќе…Но, една  девојка  сака да ја покажува својата љубов така што  остава слатки пораки на огледалото […]