Ознака: девојка

Црна хроника

Жена на познат спортист се самоубила на медениот месец

Аби Емет само две недели по свадбата додека била на меден месец се самоубила. Нејзиниот сопруг 43-годишниот Шон Емет е поранешен професионален тркачки возач на мотори. Тие биле на меден […]

Сцена

Фото: Девојката која го стопи Шварценегер

Шварценегер излезе повторно со својата мистериозна русокоса. Нивниот втор состанок бил исполнет со големи насмевки и срамежливи погледи. Арнолд се трудел многу да ја забавува и да ја шармира младата […]

Црна хроника

Оскар Писториус обвинет за убиство на својата девојка

Јужно африканскиот параолимпиец Оскар Писториус официјално е обвинет за убиство на својата девојка Рива Стенкамп. Според обвинението на јавниот обвинител Гери Нел, Писториус на критичниот ден станал од спиење, ги […]

Занимливости

Завод за вработување испрати тинејџерка на работа во бордел

Локална канцеларија на германскиот завод за вработување во Аугсбург упатила 19-годишна тинејџерка на работа во бордел, пишува весникот Allgemeine Zeitung.Младата жена изјавила дека била шокирана кога минатата сабота добила писмо […]

Издвојуваме

Почина девојка по групно силување

Девојката која беше  силувана има само 17 години.Таа била  пронајдена на градилиште во градот Кејптаун  и однесена во болница.Пред да почине успеала да идентификува еден од напаѓачите, а полицијата успеа […]

Сцена

Дадо Полумента се ожени

Одкако излегоа шпекулации, Дадо Полумента ја ожени својата девојка Селма Мекиќ Они двајца се, според пишувањето на еден српски портал, венчале во Нов Пазар во присуство на пријателите и роднините. […]