Ознака: деколте

Сцена

Кога Шерифовиќ ја виде Карлеуша полугола не престана брутално да ја гледа во бујното деколте

Марија Шерифовиќ е уловена како ја „мерка“ Јелена од глава до петици, но најмногу се задржа околу делот на нејзините гради. Имено додека се снимала емисијата „Ѕвездите на гранд“ и […]

Сцена

Гори Инстаграм, Карлеуша со градите на „изволте“

Јелена Карлеуша на настап во ноќен клуб се појави во најпровокативо издание досега. Пејачката облечена во проѕирно „боди“ со само ленти на интимните делови објави фотографија на Инстаграм. Се чини […]

Сцена

Едита го покажа прекрасното деколте, но сите го коментираат овој детаљ на лицето на Кеба

Денешните мажи повеќе се средуваат и негуваат, но Драган Којиќ Кеба изгледа малку се занесе. Веќе е стара вест дека тој направил исцртување на веѓите со јапонска метода, но сега […]

Сцена

„Ако може Џеј Ло тогаш можам и јас“: Сексапилната Аманда не се откажува од деколтето до папокот

Провокативното облекување на членката на британското шоу „Јас имам талент“ го поддржува и нејзината мајка. Аманда Холден често во емисиите се појавува со длабоко деколте. Иако почнале да ѝ упатуваат […]