Ознака: денеска најверојатно

Вести Македонија

Катица Јанева денеска најверојатно се враќа во Шутка

Обвинетата екс шефица на СЈО, Катица Јанева, е во постабилна состојба и денеска најверојатно ќе биде вратена во притвор. Јанева веќе петти ден е на болничко лекување во приватната клиника […]