Ознака: десет

Занимливости

Докторите и рекле дека нема никогаш да има деца, а таа родила десет !

Катрина Јанг била во шок откако докторите и соопштиле дека никогаш нема да има деца. Таа е во брак со Роберт Јанг, нивната најголема желба била да основаат семејство со […]

Сцена

Десет најскапи разводи во светот

Многуте неверства, јавните навредување и скандалозни бракови се карактеристични за познатите личности. Кога се милионите во прашање, заљубувањето е лесно но разделбата и разводот тежок. Погледнете на кого значително му […]