Ознака: детали за смртта

Сцена

По два месеци погребан Авичи – Семејството откри детали како настапила смртта

Светски познатиот диџеј Авичи конечно е погребан пред два дена на приватна церемонија на која присуствуваа најблиските членови на семејството и пријателите. Погребот се одржал во родниот Стокхолм на познатите […]