Ознака: децата гледале

Вести Црна хроника

Мигрант силувал мајка на три деца во Адашевац

Државјанката на Авганистан, Арабзада Нози (25) пријавила во полиција дека е силувана во прифатниот центар за мигранти во Адашевац во близина на Шид, по што останала бремена. Неа повеќе пати […]