Ознака: Дејан Манасков

Ракомет

Манасков ужива со својата девојка

Левото крило Дејан Манасков има одличен финиш на годината што полека си заминува, откако пред неколку дена потпиша нов, двегодишен договор со унгарскиот гигант Веспрем. Таму има полна минутажа, ужива […]