Ознака: Дејан Ставриќ

Вести

ПРОТЕСТИРАШЕ ПРОТИВ ТОДОРОВ, АМА ТАРАВАРИ Е БЕТЕР: Катастрофа!

Лошото менаџирање со здравството кое го прави новата Влада предводена од СДСМ и Зоран Заев, наиде на остра критика и кај доктор Дејан Ставриќ, кој организираше протести против поранешниот министер […]