Ознака: Дејвид Бекам

Сцена

Дејвид Бекам споделува редок поглед од станот во Мајами, вреден 19 милиони фунти – забележете ја големата фотографија од него

Семејството го купило станот уште во 2020 година. Дејвид и Викторија Бекам го купија својот стан во Мајами вреден 19 милиони фунти уште во 2020 година, но ретко го покажуваа […]

Сцена

Саша Ковачевиќ го критикуваат дека го копира Бекам, а се’ тоа поради една фотографија

Познатиот српски пејач Саша Ковачевиќ на своите следбеници на социјалните мрежи им го покажа изданието кое на многумина им се допадна, а кратко потоа некои забележаа голема сличност помеѓу оваа […]

Сцена

Дејвид Бекам во џакузи со друга жена: „Запознав нова пријателка“

Познатиот фудбалер Дејвид Бекам се нашол во џакузи со згодната актерка, но подоцна објасниле за што всушност станува збор. Актерката Кортни Кокс ги изненадила своите обожаватели со фотографија на која […]

Tweet

Бекам: „Јас не го познавам Бојан, се сликавме само еднаш и тоа затоа што тој инсистираше на тоа“

Од сите луѓе, мислам дека на Бекам единствено може да му држи вода муабетот: „Јас не го познавам Бојан, се сликавме само еднаш и тоа затоа што тој инсистираше на […]

Сцена

Познатиот пар фатен на дело: Се бакнувале јавно иако тоа многу ретко го прават

Фудбалерот Дејвид Бекам и неговата сопруга Викторија “уловени“ се во еден редок момент како искажуваат љубов на јавно место. Иако не се познати по јавното искажување на емоции сепак папараците […]