Ознака: дива

Сцена

Карлеуша ја запали бината, кога ќе видите што облече ќе ви стане јасно

Поп иконата Јелена Карлеуша секој ден ги поместува границите на модаа. Никогаш во исто не е облечена, секогаш секси и провокативно. Пејачката често предизвикува внимание во јавноста со својот стајлинг, […]

Сцена

Темната страна на Џенифер Анистон

Прекрасната актерка и ѕвезда од серијата „Пријатели“ Џенифер Анистон, многумина ја доживуваат како симпатична и фина жена, но гласините од снимањето на најновиот филм зборуваат нешто сосема поинакво.  Имено, колегите […]