Ознака: Диего Милито

Меѓународен фудбал

Милито: Снајдер е важен дел од историјата на Интер

Соиграчот на холанѓанецот од екипата на Интер признава дека Весли Снајдер како играч има голем допринос во пишувањето на страниците на богатата историја на Интер. Додека во јавноста се шпекулира […]