Ознака: димова

Вести

Платете си ја казната, вие и аболицираниот Заев не сте над останатите граѓани

Изборите наближуваат, наближува и казната од граѓаните за ваквото деструктивно однесување на СДСМ. После изборите ќе мора да врати се што украл, исто како што и нервозната Лидија Димова ќе […]