Ознака: директортка

Вести Црна хроника

Директорката заболена од коронавирус уште пред една недела била пријавена од колеги на кои им се заканила со откази!

Директорката на скопската Клиника за кожни болести, Нина Цаца-Биљановска кај која денеска беше потврдено дека е позитивна на коронавирусот уште минатиот понеделник од свои колеги била пријавена во министерството за […]