Ознака: дијаз

Сцена

Фото: Камерон Дијаз се соблече за „Интервју“

Камерон Дијаз, позната холивидска актерка која минатата година наполни 40 години речиси целосно разголена се појави во новото издание на руското издание на списанието „Интервју“. Незините години воопшто не и […]