Ознака: диџеј Дејвид Гета

Сцена

Не ги трга рацете од 24 години помладата девојка: Мажите ги гледаат овие фотографии и умираат од завист

Иако е 24 години помлада од него, кубанската актерка Џесика Ледон потполно го полудела славниот диџеј Дејвид Гета. Тој поради неа дури и ја оставил сопругата, а судејќи по новите […]