Ознака: длабоко деколте

Сцена

Џеј Ло никогаш посексапилна – длабок шлиц и уште подлабоко деколте…

Многумина се согласни дека латино дивата Џенифер Лопез е една од најубавите жени на светот. Таа неодамна била на некоја прослава за која видливо е дека многу се потрудила за […]

Сцена

Вереникот не се одвоил од неа: Џенифер Лопез се појавила во издание во кое ретко може да ја видиме!

Џенифер Лопез се појавила на модна ревија со вереникот Алекс Родригез, а со својот изглед направила сите да гледаат во неа, наместо во моделите. Родригез не се одвојувал од Џенифер, […]

Сцена

Александра Пријовиќ блесна во невестински фустан со длабоко деколте

Пејачката Александра Пирјовиќ денеска се мажи со синот на Лепа Брена, Филип Живојиновиќ. Во домот на Лепа Брена денеска е највесело, а младенците се упатија кон црква каде што ќе […]