Ознака: дневен хороскоп

Магазин

Хороскоп 03.11.2019: Овните загрижени за иднината на врската, Близнаците ги очекуваат несогласувања со соработниците

Овен Работa: Не е поволен ден за промени на работата или за било какви драстични потези или одлуки. Љубов: Со партнерот немате добра комуникација и загрижени сте околу иднината на […]

Магазин

Хороскоп 02.11.2019: Близнаците размислуваат за прекин на врската, Лавовите ги очекува поволен ден на љубовен план

Овен Работa: Ве очекува нова шанса за работа која ќе ви донесе позитивни околности и резултати како можност за напредок. Љубов: Отворено ќе покажете интерес кон личноста која некое време […]

Хороскоп

Дневен хороскоп: Интересен ден за Јарецот, Овенот со зголемен апетит

ОВЕН Работa: Вашата нервоза може да внесе проблеми во односот меѓу вас и соработниците. Ситуацијата се комплицира. Љубов: Верувате во вашиот партнер и уживате кога сте заедно. Ако сте слободни, […]

Магазин

Хороскоп за 25.10.2019: Кај Близнаците желба за доминација, кај Стрелците вест за добивка

ОВЕН Денот ќе ви помине вообичаено кога станува збор за работата. Не сакате лажни ветувања, па затоа во наредната таква ситуација први бунтовно ќе реагирате, а околината ќе ви завидува […]

Магазин

Хороскоп: Овните во одлично здравје, Биковите со главоболки, за Близнаците пофалби на работа

ОВЕН Обврската пред вас може да биде пресврт во вашата кариера. Ќе ги добиете важните информации што долго ги чекавте. Сакате да се стави крај на врската која трае веќе […]

Хороскоп

Хороскоп: Напредување на работа за Близнаците, нова љубов за Девиците и одлично здравје за Стрелците…

ОВЕН Работa: Со колегите со кои соработувате имате солиден однос и генрално ви владее поволна атмосфера. Љубов: Подгтовени сте за нови познанства, за нова љубов и за промени. Здравје: Проблеми […]