Ознака: додворување

Избор на уредникот

Александар Герасимовски злоупотребен во лажна вест која е намерно пласирана

Срамота е што се се објавува на некои пАртали, кои за да се додворат на партиско лидерство, или за ситна благодет, се подготвени да газат по се. Не им е […]

Занимливости Избор на уредникот Фото

Шанац сакаше да го пофали Мицко ама во коментарите под текстот не се сложија баш со него

Како што тоа обично бива патот до пеколот е поплочен со златни намери. Знаејќи го Мицко дека е во јак его трип во последно време неговите дворјани се обидуваат да […]

Живот

Знаете ли како се додворуваат срамежливите машки?

Срамежливите мажи делуваат помистериозно, па затоа често девојките не знаат дали имаат шанси кај нив. Денес откриваме како да ги препознаете знаците на флерт. Гласните мажи немаат проблем со додворувањето, […]