Ознака: Драгана Катиќ

Сцена

Српската водителка падна на сцената: Со повреда и болка покажа дека е професионалец

Пред неколку дена водителката Драгана Катиќ доживеа несреќа на снимањето на емисијата „Никогаш не е доцна“ и се здоби со повреди на телото. Покажа дека е вистински професионалец така што […]