Ознака: дрвена колиба

Занимливости

Каква идила!: Прекрасна дрвена колиба од која со задоволство би ги гледале првите снегулки

Ако не сте го виделе тоа со свои очи, денеска сигурно некаде ќе наидете на информација дека снегот веќе пристигна на Балканот. Зимата е пред нашите врати, декември започна, Божиќ […]