Ознака: дрон

Црна хроника

ВИДЕО: Дрон падна врз главата на жена

Немил настан се случи минатата недела во Квебек, Канада, кога дрон со тежина од 5 килограми падна врз главата на 38-годишната Стефани Крину, која стоеше во публиката на јавниот настан.Сопственикот […]