Ознака: дрско

Живот

Ништо ново од Шилегов, и претходно навредувал колеги

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов без трошка срам дрско одговори на реакциите во јавноста откако вчера беше снимен како игра на својот мобилен телефон додека трае расправата за загадувањето […]

Занимливости

Видео: Карлеуша дрско навреди натпреварувачка, но таа и врати на најдобар можен начин!

Карлеуша дрско го искритикува настанот на младата Адријана. Познато е дека Карлеуша знае да биде дрска, но овој пат беше навистина сурова.  „Ти дадов „да“ за да не те гледам. Пристојно […]